kaSiulai.lt – mylintiems rankdarbius

Phildar siūlai

Rudenį pradedame džiugiai – pripildę Jums lentynas naujų Phildar siūlų. Degame nekantrumu Jus supažindinti su šia kompanija ir jos produktais, tad rugsėjį skelbiame Phildar mėnesiu!

Šis gamintojas Prancūzijos rinkoje gyvuoja jau beveik šimtmetį ,tačiau mūsų lentynas jo verpalai užpildė tik šį rudenį. Kodėl tik šiemet? Nes Phildar vis labiau orientuojasi į šiaurinės, šaltesnės Europos šalis ir kasmet asortimentą papildo natūraliais pluoštais (merino, alpakų vilna, t.t.), kuriuos mes, lietuviai, vertiname ir mylime. Šiųmetinis asortimentas pilnas prabangių, itin patrauklių naujienų.

Prancūzų mezgėjos jau seniai pamėgę šį „brandą“. Visų pirma dėl puikių dizainų (Jūs tuo įsitikinsite!), o visų antra dėl laiko patikrintos kokybės.
Neabejojam, pamėgsite Phildar siūlus ir Jūs!

Pristatome pirmuosius Phildar siūlus – švelnaus marginimo merino vilną PHIL OTELLO !

Šiuo metu lentynoje 6 spalvos.
Kuo jie ypatingi? Tai nestori (fingering) šukuotinės merino vilnos siūlai. Gija vientisa, lengvai sukta, dėl to minkštutė, bet! nesivelianti. Išbandėme  Itin dailus šių siūlų marginimas – mezgant spalvos lengvai, neįkyriai dryžuojasi, atspalviai subtiliai suderinti. Žodžiu, dėvėsite ir džiausitės šiltumu, minkštumu, gražumu ir praktiškumu.
Pagrindinės charakteristikos: 100% merino vilna, 50g – 163m, virbalai 3.5mm.
Ką iš jų megzti? Rūbus, kuriuos galėsite dėvėti nesibaimindami „kandimo“. Megztukus sau ir patiems mažiausiems, kepures, pirštines, šalikus, labai gražias skaras. Merino vilna visada puikus pasirinkimas vaikų rūbams.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.