kaSiulai.lt – mylintiems rankdarbius

Amy Butler: įspūdžiai, įspausti medžiagoje

Kai už lango šalta ir pilka, o pavasariški saulės spindulėliai dar nedžiugina mūsų, kviečiame jus pasižvalgyti po nuotaikingą Amy Butler pasaulį. Ši pasaulyje žinoma ir garbinama dizainerė bei knygų autorė kuria audinius, namų dekoro detales, rankines, skiautinius ir kitas mielas, praktiškas smulkmenas. Jos audiniai pasižymi sudėtingais, tačiau rafinuotais raštais bei netikėtais spalvų deriniais, atspaustais ant natūralios medvilnės audinio.

Amy Butler gyvena ir dirba JAV, savo nedidelėje, jaukioje studijoje netoli namų. Jai padeda jos vyras ir keletas draugų. Savo verslą dizainerė pradėjo pardavusi kelis straipsnius apie rankdarbių gaminimą vietiniam žurnalui. Sulaukusi pasisekimo, prieš 11 metų moteris nusprendė pati įsilieti į tarptautinį skiautinių verslą ir užregistravo savo prekinį ženklą, kurį dabar jau žino daugelis rankdarbių mylėtojų.

Pati Amy sako, kad įkvėpimo ji semiasi iš kelionių įspūdžių, architektūros, senų draugų ir naujų pažįstamų, gamtos bei gyvūnų. Ir tikrai, jos audiniuose gausu paukščių, augalų motyvų, sudėtingų senoviškų raštų derinių. Amy Butler yra draugiškos aplinkai gyvensenos šalininkė. Ji mano, jog privalo saugoti tai, kas ją įkvepia. Be to, ji kuria tik natūralius audinius. Dizainerė, siuvanti nuo 7-erių metų, mano, kad svarbu viską daryti su meile ir nuoširdžiai. Galbūt tai ir daro jos kūrybą tokią išskirtinę ir mėgiamą visame pasaulyje.

Mes džiaugiamės turėdami galimybę Lietuvoje pristatyti Amy Butler audinius. Juos galite apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje „Siūlai“ Kaune arba internetinėje parduotuvėje www.kaSiulai.lt. Šias medžiagas galima puikiai pritaikyti siuvant drabužius, rankines, pagalves, skiautinių antklodes ir kitas mielas smulkmenas.

Štai jums kelios žavios idėjos ir nemokamos schemos originaliems paveikslams pasigaminti bei nuotaikingam jogos krepšiui pasisiūti:

Paveikslai – nuoroda.
Paveikslai (išversta į lietuvių kalbą) – nuoroda.
Krepšys – nuoroda.

Smagių ir kūrybingų akimirkų!Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *