kaSiulai.lt – mylintiems rankdarbius

Apie reples, spaudes, kniedes, įvores bei įstatomas džinsų sagas

Įvairios paskirties mūsų drabužiuose pasitaiko metalinių bei plastikinių spaudžių; rankinėse – įvorių (žiedų), diržuose bei džinsuose – kniedžių. Būna situacijų, kai sulūžusią detalę turime pakeisti nauja arba siūname naują gaminį ir norime įstatyti spaudę, kniedę ar žiedą naujai.

Visose šiose situacijoje mums gali pagelbėti vokiečių gamintojas Prym su replėmis bei spaudžių, žiedų (įvorių), kniedžių, įstatomų džinsų sagų rinkiniais.

Įmonė Prym, beje, buvo pirmoji, kuri apskritai pasiūlė siuvimo hobiu besimėgaujantiems žmonėms spaudes, žiedus bei kniedes su jas lydinčiu įstatymo įrankiu. Iki tol tai buvo prieinama tik pramonės įmonėms dideliais kiekiais, siūnančioms drabužius, odos dirbinius ir pan.

Prym – yra vokiečių šeimos pavardė, šeimos verslas, gyvuojantis 200 metų. Ilgametė Prym patirtis garantuoja gerą priemonių kokybę: Prym spaudės, kniedės, džinsų sagos bei žiedai nebijo korozijos, nerūdija, gaminius su jais galima be baimės skalbti, džiovinti džiovyklėse, valyti sausai, lyginti ir t.t.

Kaip atrodo Prym replės bei kaip jų pagalba įdedama Prym spaudė, žiedas, kniedė bei džinsų saga, galite pamatyti čia:

Prym replės yra dvejos: tamsiai mėlynomis rankenomis ir turkio spalvos rankenomis. Skirtumas tarp jų tik toks, kad prie turkio spalvos replių pakuotėje yra dar ir Prym plastikinių spaudžių „armijos“ antgaliai. Visos Prym plastikinės spaudės yra to paties 12,4mm skersmens nežiūrint to, kad jos yra apvalios, žvaigždutės bei širdelės formos. Įsigyti norimas reples galite čia >>Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.