kaSiulai.lt – mylintiems rankdarbius

Draugiški gamtai krepšeliai

Sveikos ir sveiki rankdarbių mylėtojai,

kadangi roges reikia ruošti vasara, tai vasarinius krepšius jau pats metas siūtis. Todėl norime jums pateikti pora paprastų krepšelių siuvimo schemų bei keleta puikių nuotraukyčių su rankinėm ir krepšeliais įkvėpimui siūti :).

Iš polietileno, kurio grasosi įvairias atliekas gamtoje ir sąvartynuose naikinantys mikroorganizmai, pagaminti maišeliai yra itin ilgaamžė šiukšlė. Ji irsta tik apšvitinta ultravioletiniais spinduliais, kuriuos skleidžia saulė. Tad ardomasis procesas, skaičiuojama, gali užtrukti nuo 500 iki 1 000 metų. Kasmet tūkstančius jūros vėžlių ir kitų jūros gyvūnų uždusina prekybos centruose gauti plastikiniai maišeliai. Popieriniai maišeliai gamtosaugos požiūriu – taip pat netikusi alternatyva, mat jų gamybai reikalinga mediena ir tai skatina miškų nykimą.

Tačiau išeitis yra!

Ir pradėti galite nuo paprasto krepšelio. Pasisiūkite jį iš jums patinkančios medžiagos, išsiuvinėkite, papuoškite aplikacijomis ir turėsite išskirtinį ekologišką krepšelį apsipirkimui ir ne tik. Tokie krepšeliai taip pat puikiai tiks mažiesiems į mokyklą ar darželį sportinei aprangai susidėti.  Šio krepšelio siuvimo schemą rasite čia.

Na, o vasarai į paplūdimį galite pasisiūtį krepšelį iš skirtingų audinių. Su tokiu krepšeliu jūs tikrai išsiskirsite iš minios. Be to, galite pasisiūti būtent jums reikalingo dydžio, pasidaryti įvairių kišenėlių – vasara juk visada pravers ne tik mielas, bet ir talpus krepšys. Jo siuvimo schemą galite atsisiųsti iš čia.

Žaiskite su audiniais, bandykite, improvizuokite. Galbūt ir jūs jau šiai vasarai pasisiūsite rankines ar krepšelius, panašius į šiuos Amy Butler puikius dirbinius.

Kad siuvimas teiktų didesnį malonumą, įsigykite pas mus Brother, Toyota ar Bernina siuvimo mašiną. Jos suteiks dar daugiau galimybių įgyvendinti Jūsų kūrybiškas idejas!

Gražių darbelių!Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.