kaSiulai.lt – mylintiems rankdarbius

Elektrinis rankinis įrankis vėlimui AddiQuick

Elektrinis rankinis įrankis vėlimui AddiQuick prekyboje yra dar tik kelis mėnesius, bet jau spėjo sužavėti veltinį mylinčias auksarankes bei auksarankius. Bet taip ir turėjo būti, juk jį sukūrė moteris Jessica von der Fecht, kad sau palengvintų veltinių kūrimą. 2008 m. ji atrado vėlimo džiaugsmą, bet tuo pačiu ir suprato, kad tai be galo daug laiko atimantis užsiėmimas. Tada ji nusprendė sukurti įrenginį, kuris ne tik pagreitintų darbą, bet ir būtu mažas, kompaktiškas, lengvas ir lankstus bei tinkamas naudoti įvairiausiems darbams: dideliems, mažiems, trimačiams, tuščiaviduriams… Jessica jį norėjo naudoti visur! Ir tada prasidėjo kūrimo procesas į kurį buvo įtrauktas ir vyras. Pirmas bandymas atrodė štai taip:

Po to buvo nedrąsūs bandymai parodyti savo įrenginį kitiems vėlimo gerbėjams, jų susižavėjimas paskatino labiau pasitikėti savimi ir užregistruoti įrankį patentų biure.  O paskui sekė bendradarbiavimas su firma Gustavas Selter GmbH + Co KG ir AddiQuick įrankis įgavo savo patobulintą formą.

 

Lyginant su rankiniu vėlimu, ši mašinėlė turi daug privalumų, iš kurių pagrindinis – greitis – paverčianti vilnos vėlimo procesą į malonią pramogą. AddiQuick vėlimo adata atlieka 2500 dūrių per minutę, ko pasekoje vėlimas vyksta ypač greitai! Kitas labai svarbus privalumas – dydis. Mažas šio mašinėlės dydis ir svoris leidžia ja naudotis bet kur ir bet kada – reikalinga tik elektra. Šis  įrankis yra įprasto rašiklio formos, todėl su juo lengva dirbti bet kuria kryptimi.

Didelis šio įrankio privalumas – dešiniarankiai ir kairiarankiai su juo gali dirbti vienodai patogiai ir komfortiškai.

Naudojant šį įrenginį adatos lūžta ne taip greit, kaip veliant rankomis. Taip yra todėl, kad jos juda labai greit ir yra padaroma 2500 dūrių per minutę

Su AddiQuick jūs galite velti ne tik vilną.  Savo projektams įgyvendinti galite naudoti viską kas megzta ar nerta, taip pat  ir tokias medžiagas kaip šilkas, organza ar medvilnė.

AddiQuick sukurtas taip, kad būtu galima velti bet kokio dydžio tiek 2D tiek ir 3D darbelius.

Be to, žmonės, kurie dėl sveikatos priežasčių negali velti, nes, pavyzdžiui, turi sausgyslių, riešo ar kitokių problemų su šiuo įrenginiu vėl galės užsiimti savo mėgiama veikla.

Užsisakę šį vėlimo įrankį jūs gausite:

1 x Elektrinis rankinis įrankis vėlimui „AddiQuick“.
1 x 220 V maitinimo blokas
1 x Atsarginių adatų rinkinys (3 storos ir 3 plonos adatos)
1 x Vartotojo vadovas su vertimu į anglų, lietuvių, rusų kalbas
1 x DVD su video pamoka
Video kaip naudotis šiuo įrenginiu galite pažiūrėti čia ir čia.

Ir pabaigai kviečiam pasigrožėti šio puikaus įrenginio išradėjos Jessica von der Fecht darbeliais, atliktais su AddiQuick. Tikimės, kad jie jums patiks, privers šypsotis, o gal kažkas, įkvėptas jų, jau šį vakarą sukurs ką nors gražaus, žinoma, kartu su  AddiQuick 🙂

Sloga

Varlė karalius

Drakonas žiedas

Karvė

Draugai

AddiQuick galite įsigyti mūsų e-parduotuvėje www.kaSiulai.lt arba apžiūrėte parduotuvėse Vilniuje (S. Žukausko g. 36/ Ladygos g. 5, už PC „Banginis“ nugaros) ir Kaune (Savanorių pr. 192C, šalia audinių parduotuvės „Šilko tekstilė“).

Gražių darbelių!Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.