kaSiulai.lt – mylintiems rankdarbius

Ir aš ten buvau … TINDI RINDI sąskrydis

tortas

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet Trakų rajone įvyko tradicinis mūsų draugų TINDI RINDI forumo narių vasaros susitikimas. Labai smagu, kad buvome pakviesti  ir mes, tad ir su Jumis noriu pasidalinti akimirkomis ir įspūdžiais.

 Taigi, nekantriai lauktas susitikimas atėjo ir, deja, labai greit praėjo…  Smagiai pabendravau, pamačiau žmonės gyvai, kurių tik žodžius skaičiau. Puiki sodyba, žmonės draugiški ir besišypsantys, o dar stalas nukrautas skanėstais – nieko daugiau ir nebereikia :). Gaila, kad nelabai spėjau su visais pabendrauti. Bet su rankdarbių mylėtojom buvo proga paplepėt prie mūsų mini parduotuvėlės. Juk daug smagiau gyvai prekę pamatyti nei internete apžiūrėti, o bežiūrint ir paplepėt galima apie medžiagas, siūlus, vaikus, vyrus ir vėl apie siūlus 🙂 …

 


 

Kad šio forumo dalyvės myli rankdarbius įsitikinau pamačius auksarankių suvežtus savo darbelius pačiai gražiausiai parodėlei. Nuostabūs rankdarbiai, kuriuos apžiūrinėjantys stebėjosi jų grožių, čiupinėjo, ką galėjo, tą matavosi. O kai kurių darbelių bandė ir slaptą atlikimo techniką išsiaiškinti!!!

 
1 2

3 4

 Žinoma, buvo ir konkursas, visi dalyviai rinko labiausiai patikusius darbelius. Jų autores apdovanojom priemonėmis rankdarbiams iš mūsų parduotuvės kaSiulai.lt

Pirmąją vietą laimėjo visus pakerėjusi žavinga ir stilinga skrybelaitė iš lapų.  Sveikinimai jos savininkei!!!

tr_susitikimas_95

Antrąją vietą laimėjo išties įspūdingo dydžio ir grožio siuvinėtas paveikslas, elegantiškas, stulbinantis, nepakartojamas  – aš buvau sužavėta.

paveikslas

Mūsų prizas taip pat buvo įteiktas Aurelijai už nuostabų veltą šalį, tokį lengvutį ir šiltą, puošnų, bet tuo pačiu paprastą bei mielą širdžiai…

 tr_susitikimas_92

 Gražus susibūrimas buvo. Ir aš ten buvau, visokių skanumynų ragavau, gražių darbelių pamačiau ir šauniai laiką praleidau. O smagiai laiką leido ir dideli ir maži.

 showimageCAP0H42D  showimageCABNIK55

Norim padėkoti Ingai iš Tindi Rindi už pakvietimą, visiems už gerą nuotaiką, smagius pašnekesius ir puikiai praleistą laiką, bei mūsų vyrams, už tai, kad leido mums pasibūti ir taip šauniai prižiūrėjo vaikus :).

 Iki kito susitikimo!

Su meile, Doringa 😉1 thought on “Ir aš ten buvau … TINDI RINDI sąskrydis”

  • Labai smagu, kad taip šauniai sudalyvavote ir dar tiek puikių dovanų atsivežėte. Buvo smagu pabendrauti gyvai, apžiūrėti jūsų prekių ekspoziciją, kuri priminė auksarankių lobyną. Lauksime jūsų kituose mūsų susitikimuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.