kaSiulai.lt – mylintiems rankdarbius

Sveiki atvykę į siūlų bei verpalų pasaulį

siulu karalyste

Nesu labai patyrus mezgėja, daug ko dar mokausi, ieškau atsakymų į vis iškylančius klausimus. Pamąsčiau, kad ko gero nesu vienintelė tokia :), todėl nutariau pasidalinti su Jumis, stebuklingo mezginių pasaulio puoselėtojom, surasta informacija būtent apie mezgimo siūlus. O jos man trūko. Labai.

Nuo ko prasideda mezginys? Nuo „užkabinusio“ modelio, nuo saldžios minties (ačiū Laurai už taiklų to jausmo apibūdinimą) kaip vakare įkrisiu į mėgstamą sofos kampą ir megsiu megsiu megsiu… 🙂

Tačiau prieš visą tą malonumą reikia atlikti svarbų darbą, kuris labai įtakos visą sekantį procesą – reikia išsirinkti siūlus. Nuo jų priklausys ar drabužis bus malonus nešioti, kokia bus jo priežiūra, ar malonu bus pasirinktais siūlais megzti ir t.t. Nekalbėsiu dabar apie siūlų spalvą ar storį, pasidalinsiu su Jumis tikrai įdomia ir naudinga informacija – apie SIŪLŲ SUDĖTĮ, iš ko jie gaminami, kaip apdorojami, kokios jų savybės, kokie vienos ar kitos rūšies siūlų privalumai ir trūkumai.

Pradėsiu nuo pagrindų – trumpai pristatysiu kokios yra pagrindinės siūlų rūšys (tai bus įvadinis straipsnelis „Iš ko vis dėlto gaminami siūlai?“). Po to aprašysime kiekvieną jų plačiau sekančiuose straipsneliuose. Pradžioje išsamiai aprašysime medvilninius mezgimio siūlus atsižvelgdami į sezoną 🙂 Toliau seks įvairios vilnos rūšys, mohera, sintetika ir t.t.

Todėl prašom sekti mūsų BLOG’ą – tikrai nenusivilsite ir būsite „mezgėjiškai apsišvietę“ 😉

Aušra

wordpress analytics
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.