kaSiulai.lt – mylintiems rankdarbius

Apie mezgimo siūlus kojinėms

kojines

Statistikų įrodyta, kad žmogus per visą gyvenimą aplink žemę apeina net 4 kartus. Ar galite įsivaizduoti, kiek tai žingsnių? Mūsų kojos turi tarnauti mums visą gyvenimą, todėl pasirūpinkime, kad joms būtų patogu ir šilta!

Kojinių mezgimas – malonus procesas, kuris dar vadinamas vienas iš jogos atmainų – buvimas „čia ir dabar“. Daugybė žymių žmonių tokių kaip Sarah Jessica Parker, Uma Thurman, Madona, ir Catherine Zeta-Jones mezga, nes tai padeda joms atsipalaiduoti nuo didelio tempo ir įtempto darbo. Atsipalaiduokite ir jūs, numegzkite bei padovanokite  draugams, vaikams ir giminaičiams po kojinių porą. Tai originali ir šilta dovana!

Šiek tiek istorijos

image013

Šiandien sunku mums būtų įsivaizduoti, tačiau pokario laikotarpiu vilnonių kojinių adymas buvo kasdienybė. Šeimininkės susidurdavo su šia problema jau po pirmo skalbimo. Suadyti visų šeimos narių kojines buvo varginantis darbas. Ir 1949 metais „Schachenmayr“ mezgimo siūlų gamintojas sukūrė naują vilnonį siūlą, kurio šūkis buvo “Su „Regia“ nebereikės adyti kojinių!” 1938 metais Dr. P. Schlanck (Vokietija) sukūrė naują sintetinį pluoštą – poliamidą, kuris vėliau tapo vilnonių siūlų „Regia“ komponentu.

Tai buvo absoliuti naujiena! Mezgimo siūlai „Regia“ tapo keturis kartus patvaresni palyginti su kitais siūlais. Be to, nauji verpalai buvo atsparūs net kandims, kojinės nesiveldavo ir nesusitraukdavo po išskalbimo. Po šios revoliucinės naujovės, mokslininkai nuolat tobulino siūlus „Regia“, kol galų gale turime tokį tobulą produktą, kuriam suteikiama net 10 metų garantija.

Ypatinga „Regia“ siūlo sudėtis

image016

Siekdami aukščiausios kokybės „Regia“ siūlų gamintojai sukūrė net kelis siūlų tipus: „Regia“ 6-ių gijų – tai ypač atsparūs nusidėvėjimui siūlai, būtent iš šių siūlų megztomis kojinėmis alpinistai šiais metais kopė į Himalajus; „Regia“ 4-ių gijų – tai labiausiai išbandyti ir patikrinti siūlai, vieni iš populiariausių; „Regia“ 3-jų gijų puikiai tinka megzti mezgimo mašinomis bei įvairiems drabužiams, tame tarpe ir kojines; „Regia“ -2jų gijų skirti megzti įvairiems drabužiams bei tinkami juos taisyti. Taigi sugalvokite ką megsite ir pasirinkite tinkamą siūlą. Nemėginkite kojinių megzti iš bet kokių siūlų likučių, nes jau pirmą kartą jas dėvint rasite skylių ir visas darbas – veltui. Kojinių porai pakanka 100 gramų siūlų, tai 2 „Regia“ siūlų kamuoliukai.

„Regia“ siūlų spalvų įvairovė

image018

„Regia“ mezgimo siūlų spalvų paletė nepaprastai plati. Margaspalviai siūlai buvo tikras atradimas. Nereikia papildomų mezgėjos pastangų, kad gautum gražų raštą. Siūlai nudažyti taip, kad mezgant kojinę spalvos natūraliai išsidėlioja sudarydami patrauklų ornamentą. Vienos iš jų yra “Galaxy color”, kur kojinės raštas primena Jupiterio žiedus:

kojines1

„Regia“ gamintojai bendradarbiauja su žymiu dizaineriu Kaffe Fassett,kuris sukūrė specialią kolekciją „Design line“ jau spėjusią užkariautivisą Europą:

kojines2

Šiais metais mezgimo siūlai “Regia” švenčia 60 metų jubiliejų, būtent tiek metų vokiški mezgimo siūlai, dėl kokybės bei suteikiamos 10 metų garantijos, sėkmingai perkami visoje Europoje ir tik visai neseniai atkeliavo į Lietuvą.

Product_Flusi_Firn_145x199

Mūsų parduotuvėje taip pat galite įsigyti ir “Regia” vaikams! Nudžiuginkite savo mažuosius spalvingomis, linksmomis ir šiltomis kojinėmis! Tai aukščiausios kokybės mezgimo siūlai “Regia”. “Regia” mezgimo siūlai tvirti ir stiprūs, patrauklių spalvų, raštų bei su įspūdingais spalviniais efektais. Jums belieka tik išsirinkti patinkantį raštą! Jų sudėtyje daug vilnos, o poliamidas siūlą daro tvirtesnį. Vieno kamuoliuko pakanka kojinėms ne didesnėms nei 32/33 dydžio.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.