kaSiulai.lt – mylintiems rankdarbius

Nėrimo lėlytė

Tikrai ne visi žino kas yra nėrimo lėlytė, kaip ja naudotis ir ką su ja galima pasidaryti. Jeigu ir Jūs dar nebandėte nerti tokiu būdu, ši pamokėlė kaip tik jums. Taigi, pasiimkit į rankas nėrimo lėlę ir pradedam!

Kaip reikia nerti?

Perkišam siūlą per nėrimo lėlytę, išlindusį galiuką prilaikom, o su viršuje esančiu siūlu darome kilpeles kaip parodyta 1 pav. Padarius kilpeles (2 pav.), sukame siūlą toliau ratu aplink išlindusias “auseles” (3 pav.) ir perkeliam padarytas kilpeles per siūlą (4 -5 pav.). Svarbu kilpelių per daug nesuveržti ir žiūrėti, kad jos nepabėgtų nuo” auselių”. Nusinėrus norimo ilgio virvutę (apyrankei reiktų 18-20 cm.) per visas 4 akis su vąšeliu ar adata pertraukiame siūlą (6 pav).

1 pav. french-knitting-3 french-knitting-42 pav. french-knitting-53 pav.

french-knitting-64 pav. french-knitting-7 5 pav. french-knitting-116 pav.

Na štai ir turime nunertą virvutę! Dabar tik belieka pasisemti idėjų ir maloniai leisti šaltus žiemos vakarus su nėrimo lėle rankose.

french-knitting-12

Idėjos

Mane, turbūt kaip ir daugelį merginų bei moterų, labai žavi papuošalai. Ypač vienetiniai ir išskirtiniai. Be abejo, papuošalas turi atitikti ir mano nuotaiką. Vieną dieną norių spalvingos apyrankės, kita – puošnios su perliukais, o trečią dieną – solidaus kolje. Norimam papuošalui pasidaryti su nėrimo lėle jums užteks 2-3 val. Čia nereikalingas ypatingas kruopštumas, nėra daug šansų suklysti :), apyrankės arba vėrinio galiukus lengvai galite paslėpti su vėrinio segtukais ir svarbiausiai – dirbant su nėrimo lėlyte lieka daug vietos improvizacijai!

Vieniems papuošalams užtenka nėrimo lėlytės su 4 “auselėm”, kitiem dar reikės papildomai ir 8 auselių nėrimo lėlytės.

 

pauosalai

Nėrimo lėlytė puikiai tinka vaikams nuo 6 metų ir vyresniems. Su ja dirbdamas vaikas ne tik lavins fizinės veiklos įgūdžius, akių ir rankų koordinaciją, bet ir mąstymo įgūdžius bei kūrybingumą. Per vieną vakarą galite kartu su mažuoju pasidaryti šaunią abėcėlę ir skaičius, nusinerti simpatiškų gyvačių ar labai skaniai atrodančių saldainių. Arba pasinaudokite maxi nėrimo lėle ir sukurkite originalius papuošimus durų rankenai!!!!

idejos2

Sėkmės kūryboje!

mergikeLinkėjimai, Doringa2 thoughts on “Nėrimo lėlytė”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.