kaSiulai.lt – mylintiems rankdarbius

RIOLIS – kodėl mes siuvinėjame vilnoniais siūlais?

Dauguma RIOLIS siuvinėjimo rinkinių yra siuvinėjami pusvilnės siūlais. Yra tam tikra priežastis, kodėl mes naudojame pusvilnę kaip pagrindinę mūsų dizainų medžiagą. Laikydamiesi tradicijų ir turėdami ilgametę patirtį mes įsitikinome šių siūlų kokybe ir pranašumu.

Kaip žinoma iš istorijos, pirmiausi siuvinėti buvo pradėta vilnoniais siūlais. Buvo tikima, kad vilna išsiuvinėti senoviški ornamentai apsaugo namus nuo piktųjų dvasių. Moterys savo rūbus mėgdavo padailinti įvairiais siuvinėtais raštais.

Pusvilnės siuvinėjimo siūlai yra malonūs liesti, jais nesunku siuvinėti net jei esate neįgudę šiame reikale. Kryželiai gula dailiai, gražiai užpildo langelį, suteikdami siuvinėtam vaizdui minkštesnį, puresnį, iškilesnį, matinį įspūdį.

Siuvinėjant puslvilnės siūlais, vaizdas gaunamas labiau 3D nei siuvinėjant medvilne.

Tamsios puslvilnės paletės spalvos yra gilesnės, artimesnės gamtoje esančioms. Dėl šios priežasties gyvūnų, peizažų paveikslai atrodo tikroviškesni, gyvesni, artimesni originalui nei siuvinėti medvilne.

Šiuose paveikslėliuose galite palyginti vaizdą siuvinėtą pusvilnės ir medvilniniais muline siūlais:

Siuvinėta pusvilne

Siuvinėta muline

Pusvilnės siuvinėjimo siūlai tinkami siuvinėti ant įvairaus tankio medžiagų, ypač tam tinkamos retesnės, pvz. 11 count kanva. Todėl šie siūlai puikiai tinka ir silpnesnės regos žmoniems, vaikams.

Šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę gaminti ypač geros kokybės verpalus. Riolis pusvilnės  siūlai yra atsparūs dilimui, puikiai išlaiko spalvą, nealergizuoja.

Riolis pusvilnės siuvinėjimo siūlai yra ypač pamėgti Rusijos siuvinėtojų. Tikimės, juos pamėgsite ir jūs!

Paruošta pagal Riolis pateiktą medžiagą.

RIOLIS pusvilnės siuvinėjimo siūlų galite įsigyti parduotuvėje „Siūlai“ Kaune arba internetinėje parduotuvėje www.kaSiulai.lt.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.