kaSiulai.lt – mylintiems rankdarbius

Smeigtukai sagės mezginiams

Jei turite megztą skarą ar šalį, turbūt ne kartą susimąstėte, kaip nešioti tokį mezginį, kad jis būtų patogus, neslystų nuo pečių ir jus ne tik šildytų, bet ir puoštų. Pasirodo, išeitis yra.

Norime jums papasakoti apie mezginių smeigtukus ir sages (angl. shawl pins). Tai ne tik praktiški, bet ir puošnūs aksesuarai.


Mezginių sagės paprastai yra dviejų dalių – pagrindas ir smeigtukas. Smeigtukas perkišamas per pagrindą, užkabinant 2 mezginio sluoksnius ir taip „užsega“ mezginį.

Susiaustą mezginį galima prilaikyti ir vienu smeigtuku.

Mezginių sagės taip pat gali būti naudojamos susiaučiamiems megztiniams susegti vietoj sagų.

Smeigtukai būna tokio storio, kad mezginio nepažeistų. Jų paviršius glotnus, kad nepašytų siūlų. Jie gaminami iš įvairiausių medžiagų – metalo, natūralių kriauklių (šie ko gero prabangiausi), plastiko, kaulo, tačiau jaukiausi ir visad prie mezginio derantys yra mediniai. Jų šiltus natūralius atspalvius nesunku priderint prie įvairiausių rūbų.

Mediniai smeigtukai yra įvairių formų, su raižiniais, pagaminti iš kokybiškos medienos (juodmedžio, raudonmedžio, Mango medienos), todėl jie puikiai tinka originaliai dovanai tiek mezgėjai, tiek bet kuriai stilingai moteriai.

Džiaugiamės galėdamos šiuo metu pasiūlyti jums net 20-ies rūšių mezginių sages bei smeigtukus.

Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje Kaune arba internetinėje parduotuvėje www.kaSiulai.lt.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.